Ödeme İşlemleri

Sipariş verirken hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Kredi kartı, banka kartı ya da sanal kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Havale-Eft ile alım yapılabiliyor mu?

Hayır, havale-eft ile alım gerçekleştiremiyorsunuz.

Kapıda ödeme yapabiliyor muyum?

Hayır, ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme seçeneği yoktur.

Alışverişlerde banka kartını kullanabilir miyim??

İnternet alışverişi altyapısına sahip olan banka kartlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Taksitli ödeme yapabiliyor muyum?

Yasal olarak izin verilen kategorilerde kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme ekranında alışverişinize uygun taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Ödeme güvenliği nasıl sağlanıyor?

Ödemelerinizin güvenliği PCI DSS Sertifikasına sahip ödeme aracımız olan İyzico tarafından sağlanır. Sahip olduğu BDDK ve PCI DSS sertifikası yanında kullanmış olduğu diğer akıllı entegre sistemler ile sizlerin güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartarak sorunsuz bir ödeme deneyimi yaşatır.Ayrıca sitemizin sadece ödeme sayfası değil, tüm sayfaları SSL şifreleme yöntemiyle korunmaktadır.

3D Secure seçeneği var mı?

Evet.Ödeme sırasında 3D Secure seçeneğini kullanabilirsiniz.

3D Secure nedir?

3D Secure internet üzerinden alışverişi güvenli kılmak amacıyla ilk kez Visa tarafından kullanılan XML tabanlı bir güvenlik protokolüdür. Kart sahibine sadece onun bilmesi gereken bir kod iletilir ve bu kod ile işlemi doğrulaması istenir. Gerçek hayatta kullandığımız kart şifresinin e-ticarette kullanılan tek kullanımlık halidir diyebiliriz.

Kart bilgilerim saklanıyor mu?

Hayır, kart bilgileriniz ne www.magazareyonu.com üzerinde ne de çözüm ortaklarımız tarafından saklanmamaktadır. Magazareyonu.com’da sadece sipariş bilgileriniz saklanmaktadır.

Ücret iadesi ne zaman yapılır?

Bankaların teamül ve uygulama farklılıklarına göre değişmekle birlikte hesabınızda artı bakiye olarak gözükecek şekilde iadenin tarafınıza ulaşması ortalama 3 iş gününü bulmaktadır. Detaylı bilgiyi işlem yaptığınız bankadan öğrenebilirsiniz.

Ücret iadesi nasıl yapılır?

Taksitsiz alışverişlerinde ücret iadesi tek seferde tarafınıza yapılır; taksitli işlemlerde ise banka prosedürleri farklılık gösterebileceğinden işlem yaptığınız banka ile görüşmelisiniz.

Taksitli alışverişlerin ücret iadesi nasıl yapılır?

Taksitli yapılan alışverişler iadelerinde bankaların ilgili prosedürlerine göre taksit tutarı ve taksit süresine göre kartınıza iade yapılır. Detaylı bilgiyi işlem yaptığınız bankanızdan edinebilirsiniz.

Tüm Kategoriler